Hakkımızda

Totomak; İzmir/Türkiye ve Monterrey/Meksika'da kurulu iki üretim tesisi ve toplamda 600'e yakın çalışanıyla Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Güney Amerika ve Asya pazarlarına satış faaliyetinde bulunmaktadır. Firmamızın toplam satış hasılasının içerisindeki ihracat payı % 98 dir. Totomak olarak öncelikli hedefimiz; değerli iş ortaklarımızın fiyat-kalite-lojistik açıdan beklentilerini; yıllardır oluşturduğumuz tecrübemizi, yeni kurulan Ar-Ge Merkezimizin yardımıyla; maksimum düzeyde karşılamak ve faaliyette bulunduğumuz talaşlı üretim sektöründe her zaman tercih edilen ve rekabetçi bir dünya firması olma özelliğimizi korumaktır.

 

Totomak'ın İzmir/Türkiye ve Monterrey/Meksika'da iki üretim tesisi bulunmaktadır. Buna ek olarak, müşterilerimize daha iyi kalitede ve tam zamanında hizmet verebilmek adına dördü Avrupa'da biri Amerika Birleşik Devletleri'nde olmak üzere anlaşmalı beş lojistik depomuz mevcuttur.

Yukarıdaki resimde görünen sarı noktalar satış yapmakta olduğumuz müşterilerimizin, forkliftler ise anlaşmalı olduğumuz lojistik depoların lokasyonlarını göstermektedir.